Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Admin citer...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
pleybeck




Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.03.2012

Admin citer... Empty
PočaljiNaslov: Admin citer...   Admin citer... Icon_minitimePon Mar 19, 2012 9:51 pm

...

Admin citer... Untitled

SS nema veze mnogo sa naslovom, ali to je samo 1 deo...dosao je kikovao jednog citera, i onda upalio aim (potpuno je providan kad je pucao)...25:2 skor, ako treba uplodovacu taj deo Demo-a, a i videlo ga je 10-ak ljudi.

Po nekom mom misljenu, Admin koji koristi cit, ne treba da bude admin...

Ako treba demo, moze neka preporuka koji program da koristim da skratim, tj, isecem taj jedan deo?
Nazad na vrh Ići dole
aimTT
Admin



Broj poruka : 179
Datum upisa : 30.11.2011

Admin citer... Empty
PočaljiNaslov: aimTT   Admin citer... Icon_minitimePon Mar 19, 2012 10:06 pm

Aplauduj demo ceo i postawi ga owde da widim o kom adminu se radi i dali je stwarno imao aim hwala.
Nazad na vrh Ići dole
https://rikoshet.serbianforum.info
pleybeck




Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.03.2012

Admin citer... Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin citer...   Admin citer... Icon_minitimePon Mar 19, 2012 10:13 pm

Demo ce morati da saceka, posto je fajl 200 mb, pa moram da nadjem program da skratim...

Admin "picka si ti", s' tim da sam siguran da mu to nije pravi nick.Postovacu demo tokom dana, tj deo (5-10 min) Very Happy

Inace nema potrebe za ceo demo, posto nije bio tu od pocetka, a i bio je dr. admin tu pre toga...
Nazad na vrh Ići dole
pleybeck




Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.03.2012

Admin citer... Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin citer...   Admin citer... Icon_minitimeUto Mar 20, 2012 12:34 am

Nista od ovoga jbg...2 programa sto sam probao, nece da rade, tako da ne mogu da isecem video...ima nacin, ali da se jebavam ceo dan - necu.A da uplodujem ceo, potrajalo bi dosta, posto ima vise od 200 mb, i traje preko 1h...

Nick admina sam vec rekao, par ljudi je bilo i videlo ga je, a aim imao je 100%, vidi se kako "baca", tj izadje ubije troje, a nisan mu ide u krug.Verovatno neki klinac, izjebace se kad tad, pa ce te videti koje.

Ako neko postavi neki program, ili ime istog, za skracivanje, onda cu da postavim...
Nazad na vrh Ići dole
aimTT
Admin



Broj poruka : 179
Datum upisa : 30.11.2011

Admin citer... Empty
PočaljiNaslov: aimTT   Admin citer... Icon_minitimeUto Mar 20, 2012 7:29 am

Pronasli smo ko je taj admin i skinuo sam mu admina hwala na prijawi..
Nazad na vrh Ići dole
https://rikoshet.serbianforum.info
Sponsored content





Admin citer... Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin citer...   Admin citer... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Admin citer...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ADmin nepoznat
» Konkurs za admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: RikoSheT Community :: Pravila ponasanja admina-
Skoči na: